середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Названо умови застосування мисливської зброї добровольцями тероборони

Наталя


Суспільство , Озброєння та техніка

Названо умови застосування мисливської зброї добровольцями тероборони

views1855

21.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Уряд оприлюднив порядок застосування добровольцями територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань з оборони територій.

Відповідна постанова № 1448 набрала чинності 1 січня 2022 року.

За інформацією, особисту мисливську зброю та набої до неї мають право застосовувати під час виконання завдань територіальної оборони усі члени добровольчих формувань.

Так, згідно з нормами документа, виготовлення, придбання, зберігання та облік зброї й набоїв здійснюватимуться відповідно до вимог законодавства.

У документі зазначено, що добровольці зможуть переносити та перевозити рушниці у зарядженому стані та без спеціального чохла, однак при собі вони повинні мати дозвіл на зброю та посвідчення учасника тероборони.

Зазначається, що мисливська зброя може бути використана: для захисту від нападу на цивільних осіб, об'єктів; звільнення захоплених військових і цивільних об’єктів або запобігання такому захопленню; знищення військової техніки та засобів осіб, причетних до збройної агресії; припинення дій осіб, що становлять загрозу для бійців тероборони або інших осіб.

Також постановою визначено летальне застосування рушниць у випадку самооборони та протидії збройній агресії проти України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі