неділя, 29 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Наводила вогонь на ЗСУ: інформаторка окупантів отримала 9 років ув'язнення

Cіпратов Роман


Право

Наводила вогонь на ЗСУ: інформаторка окупантів отримала 9 років ув'язнення

views345

13.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

9 років ув'язнення отримала інформаторка російських загарбників, яка передавала відомості про розташування підрозділів та пересування техніки ЗСУ на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

У суді підтверджено зібрані слідчими СБУ докази, зокрема факти передачі координат складу боєприпасів ЗСУ поблизу Покровська, інформації про чисельність підрозділу українських сил оборони в районі, маршрут переміщення колони броньованої техніки та військового транспорту Збройних сил.

«Своїми діями інформаторка поставила під загрозу життя великої кількості військовослужбовців ЗСУ. Лише завдяки своєчасному реагуванню сил оборони, підрозділ Збройних сил вчасно змінив позиції», – йдеться у повідомленні.

Інформаторку засуджено до 9 років позбавлення волі та визнано винною за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про спрямування, переміщення зброї, озброєння та бойові припаси в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України). Вирок набуде чинності після закінчення терміну подання апеляційної скарги.

Викриття злочину проводили співробітники Управління СБУ в Івано-Франківській області спільно з Головним управлінням СБУ у Донецькій та Луганській областях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі