четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Національна авіакомпанія Південної Кореї призупиняє пасажирські та вантажні рейси до РФ

Світлана Макарова


Економіка , За кордоном

Національна авіакомпанія Південної Кореї призупиняє пасажирські та вантажні рейси до РФ

views223

15.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Найбільша національна авіакомпанія Південної Кореї Korean Air призупиняє усі пасажирські та вантажні перевезення до Москви та Владивостока.

Про це повідомляє CNN.

Наразі йдеться тільки про термін до кінця квітня. Вантажні рейси, які передбачали зупинку в Москві, теж входять до списку призупинених рейсів.

Компанія Korean Air заявила, що додатково змінює маршрути своїх рейсів з метою уникнення російського повітряного простору. Головний аргумент, що наводить компанія, це "експлуатаційні проблеми та проблеми безпеки".

Рейси з Сеула до Європи відтепер будуть перенаправлені через Китай, Казахстан і Туреччину. Це збільшить час польоту до 2 годин 45 хвилин.

Рейси зі східних районів Північної Америки до Сеула також будуть перенаправлені через Аляску та Тихий океан, для деяких рейсів політ збільшиться приблизно на дві години.

Відомо, що Авіарегулятор ЄС відкликав у російських авіакомпаній дію сертифікатів на польоти у небі ЄС. Європейське агентство з безпеки польотів прийняло таке рішення услід за іншими санкціями ЄС проти Росії. Відтепер літаки цих авіакомпаній не зможуть виконувати польоти у повітряному просторі ЄС.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі