четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Нацгвардія провела показові тренування для іноземних дипломатів та військових аташе (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

Нацгвардія провела показові тренування для іноземних дипломатів та військових аташе (відео)

views192

10.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

8 листопада представники Київської асоціації військових аташе та міжнародних організацій відвідали Міжнародний центр підготовки підрозділів Національної гвардії України у Київській області.

Про це повідомляє Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

Як інформує відомство, близько 50 військових аташе та іноземних дипломатів ознайомилися з основними функціями та завданнями української гвардії, її досягненнями та роллю у секторі безпеки та оборони України.

«Під час візиту представлено сучасну військову техніку, новітні засоби зв’язку та зразки озброєння, якими комплектуються підрозділи НГУ, навчальні класи й тренажери. Крім того, на військовому стрільбищі Міжнародного центру підрозділи спеціального та оперативного призначення продемонстрували десантування бійців з гелікоптера, евакуацію поранених, роботу снайперських пар й прийоми тактичної медицини», – йдеться у повідомленні.

Як зазначив командувач НГУ Микола Балан, міжнародна підтримка є вкрай важливою для України під час протистояння російській агресії та відстоювання національних інтересів. Він додав, що перспективи розвитку Національної гвардії є на порядку денному ініціатив послів країн «Великої сімки» в Україні, що не лише є міжнародною оцінкою та визнанням, а й накладає відповідальність за впровадження найкращих світових практик та стандартів у діяльність НГУ.