субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Житомирщині 102-річна жінка плете маскувальні сітки для ЗСУ (фото)

Андрій Кущенко


Фоторепортаж

На Житомирщині 102-річна жінка плете маскувальні сітки для ЗСУ (фото)

views334

28.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

102-річна Любов Ярош плете маскувальні сітки для українського війська на Житомирщині.

Про це повідомляє "Суспільне".

Зазначається, на сьогодні жінка вже разом із дочками відправила на передову близько десяти таких обмундирувань. А почалося все з того, що дочка, 69-річна Галина Романіка взяла матеріал додому та почала працювати. Незабаром до неї приєдналася старша сестра, а потім і мама.

"Вона давно практично не бачить і погано чує, але ніколи не сидить без діла. "Що це ви робите?" – поцікавилася. Пояснили. "Давайте і мені, швидше буде", – приєдналася до нас мама. Так у нас і виник волонтерський сімейний підряд", – згадала жінка.

Любов Григорівна має свої обов'язки. Вона, незважаючи на поганий зір, знаходить кінець і витягує нитки з мішковини.

"Стали дочки плести, а я кажу: "Я буду розпускати мішковину". Хоча вже бачу погано, але знайду кінець і витягую нитки потроху – допомагаю їм. Хочу, щоб швидше ця війна скінчилася. Бідні солдатики. Так мені їх шкода", – зі сльозами на очах сказала пенсіонерка.

За її словами, сплетені в Ходоркові "кікімори" волонтери передають у Донецьку, Луганську області, Харків, Миколаїв та Запоріжжя.

"На те, щоб зв'язати "кікімору", у нас йде не менше тижня. Без мами було б точно довше. Немає дня, щоб вона не сідала з нами за роботу. У неї болять коліна, час від часу загострюється міжреберна невралгія, але вона ніколи не лежить і не скаржиться: щоранку встає, виходить у двір, включається до посильної для неї роботи... А коли закінчуємо роботу, обов'язково співає біля готового виробу "Ой у лузі червона калина", щоб бійцям, які виконують особливу функцію, передалася наша енергетика", – розповіла донька довгожительки.

Любов Ярош, яка пережила Другу світову війну, голодомор та примусове відправлення на Донбас, яке називає засланням, каже, що ніколи в житті не чула про такі звірства, які творять в Україні російські окупанти. Бабуся щодня слухає новини та завжди в курсі останніх подій. За словами дочки, вона дуже переймається Україною.

"Ці росіяни гірші за німецьких фашистів", – переконана Любов Ярош.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі