понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Житомирщині проходять навчання фахівців радіоелектронної розвідки ЗСУ (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

На Житомирщині проходять навчання фахівців радіоелектронної розвідки ЗСУ (відео)

views284

18.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

На базі 190 навчального центру Сухопутних військ ЗСУ у Житомирській області проходять навчання фахівців радіоелектронної розвідки.

Про це повідомляє Defense Express.

Як інформує видання, під час навчань військовослужбовці використовують зразки новітніх засобів озброєння зарубіжного та вітчизняного виробництва. Навчання відбуваються в умовах, наближених до реальних подій, на місцевості, де складніше орієнтуватися, приймати радіосигнали та налагоджувати апаратуру.

«Ми навчаємо високотехнологічній спеціальності, котра стосується радіоелектронної розвідки. Зараз в світлі наших останніх збройних конфліктів вона досить широко використовується. Мова йде як про радіоелектронні засоби, так і про засоби глушіння радіоелектронної техніки», – розповів керівник школи фахівців радіоелектронної розвідки Олександр Гаук.

У навчально-тренувальному командному пункті, де навчаються курсанти, на пости радіоперехоплень надходять сигнали. Оператори отримують їх, аналізують та передають на спеціальний пристрій-пеленгатор, у якості якого використовується малогабаритна тактична система радіорозвідки «Пластун РП-525».

У виданні нагадали, що система «Пластун РП-525» набула широкого застосування у ЗСУ з початком збройної агресії Росії проти України. Система призначена для пеленгу систем зв'язку супротивника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу, обробки та реєстрації даних перехоплення.

Також повідомляється, що навчання триватимуть два з половиною місяці. За їхніми результатами курсанти складатимуть іспити, після чого поповнять ряди фахівців у бойових підрозділах.