понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Закарпатті повністю заборонять світло на вулиці

Cіпратов Роман


Суспільство

На Закарпатті повністю заборонять світло на вулиці

views136

03.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Закарпатській області вирішили повністю заборонити вуличне освітлення, зокрема зовнішню рекламу, рекламні вивіски, гірлянди та підсвічування.

Про це заявив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, повідомляє РБК-Україна.

«У понеділок на засідання Ради оборони області буде винесено проект рішення про введення заборони на використання всіх видів зовнішнього освітлення, зокрема зовнішньої реклами, рекламних вивісок, гірлянд та підсвічування, освітлення вулично-дорожньої мережі тощо», – повідомив він.

Вуличне освітлення буде відключено незалежно від графіків вимкнення електропостачання.

«У країні війна, тому цієї зими без святкової ілюмінації. Залишаємо світло лише в будинках та об'єктах критичної інфраструктури. Все інше відключаємо до стабілізації ситуації з енергозабезпеченням у країні», – зазначив Микита.

За дотриманням правил відключення вуличного освітлення стежать співробітники поліції, СБУ, РВА та керівники територіальних громад.

У виданні нагадали, що раніше у Чернівецькій області заборонили використання всіх видів зовнішнього освітлення під час комендантської години. Однак це не стосується вулично-дорожньої мережі та об'єктів критичної інфраструктури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі