п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На узбережжі Балтійського моря відбулися навчання російських військ

Світлана Макарова


За кордоном

На узбережжі Балтійського моря відбулися навчання російських військ

views170

25.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

На узбережжі Балтійського моря екіпаж російського малого десантного корабля на повітряній подушці «Мордовия» в рамках навчань провів артилерійські стрільби та висадку військової техніки. 

Про це повідомляється на сайті російського оборонного відомства.

«Під час виходу в море екіпаж корабля здійснив артилерійські стрільби по надводних та повітряних цілях з 30-мм автоматичних установок комплексу АК-630. Під час виконання завдань бойової підготовки екіпаж МДКПП «Мордовия» також здійснив висадку військової техніки з'єднання морської піхоти флоту на необладнане узбережжя», - йдеться у повідомленні.

Як пояснило міноборони рф, стрільби й висадка техніки проводилися в рамках відпрацювання елементів курсової задачі, вона передбачає дії одиночного корабля в морі. Також пройшли навчання з боротьби за живучість, з хімічного та біологічного захисту.

Заявлено, що «Мордовия» разом з аналогічним кораблем «Евгений Кочешков» є найбільшими у світі десантними кораблями на повітряній подушці. Обидва вони стоять на озброєнні Балтійського флоту рф. Один корабель може взяти на борт 3 середні танки (або 10 БТР чи 8 БМП) і 140 осіб чи 500 осіб десанту.