п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Полтавщині демонтували бюст російському комуністу Ватутіну

Світлана Макарова


Суспільство

На Полтавщині демонтували бюст російському комуністу Ватутіну

views122

11.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У селі Ціпки Краснолуцької сільської ради Миргородського району Полтавської області демонтували пам’ятник російсько-комуністичному військовому злочинцю Ніколаю Ватутіну. Його незабаром буде переміщено до Державного музею-заповідника в Путивлі «Парк радянського періоду».

Про це повідомив ініціатор демонтажу, регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар

Він висловив вдячність голові Краснолуцької сільської ради Віктору Романенку за конструктивну, виважену і патріотичну позицію.

«Катам українського народу, російсько-комуністичним військовим злочинцям не місце в публічному символьному просторі. Важливо такі пам’ятники цивілізовано переміщувати до «Парку радянського періоду» — першого державного музею в Україні такого типу. У ньому просто неба, у Спадщанському лісі, що за 13 км від міста Путивль на Сумщині розташовують численні скульптури комуністичних діячів. Ще важливо, що з очільником Краснолуцької громади домовлено про створення місця пам’яті видатних уродженців села Ціпки: Павла Чижевського – члена Української Центральної Ради, міністра фінансів Української Народної Республіки, економіста, публіциста, автора проекту Конституції УНР та його синів – Миколу, науковця-металурга, підполковника Артилерії Армії Української Народної Республіки й Григорія, міністра внутрішніх справ УНР, губернського комісара УЦР та Директорії УНР на Полтавщині, учасника Другого Зимового походу Армії УНР», – прокоментував подію Олег Пустовгар.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі