п’ятниця, 30 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Лиманщині вшанували пам’ять десантника Юрія Власенка (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Суспільство

На Лиманщині вшанували пам’ять десантника Юрія Власенка (фото)

views414

03.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Напередодні сьомої річниці звільнення міста Лиман, що на Донеччині,  від російських гібридних угрупувань біля пам’ятного знаку відбувся захід по вшануванню пам’яти загиблого захисника України Юрія Власенка.  

 

Пам’ятний знак десантнику 79 окремої десантної бригади  встановлений поруч зі станцією Брусин у минулому році по ініціативі та силами громадськості, та волонтерів. 

 

Юрій Власенко загинув під час наступальної операції на Красний Лиман (зараз Лиман). Колона десантників яка просувалася до укріплених блокпостів ворога, потрапила під щільний вогонь. Юрій Власенко одним з перших прийняв бій і був смертельно поранений. 

 

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), а також нагороджений відзнакою «За заслуги 2 ступеня» (посмертно). 

 

У минулому році на відкриття пам’ятного знаку приїзджала його родина. В цьому році, мати  не змогла приїхати, через те, що помер її чоловік, батько Юрія і завтра 40 днів з дати смерті.  Про це повідомив голова Лиманської ОТГ Олександр Журавльов, який був присутній на заході, разом з представниками громадськості, представниками місцевої влади. 

 

 

 

День звільнення Лиману завтра і на цей день  заплановані заходи біля цього пам’ятного знаку – місці, де сім років тому точилися запеклі бої.