понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На кордоні з Білоруссю затримали нелегалів з Азії: що відомо (ВІДЕО)

Cіпратов Роман


Події

На кордоні з Білоруссю затримали нелегалів з Азії: що відомо (ВІДЕО)

views154

26.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

На північному кордоні України затримано групу нелегальних мігрантів, яких до кордону доправили білоруські прикордонники.

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

У відомстві зазначили, що республіка Білорусь продовжує підтримувати штучно створену міграційну кризу та навмисно створює умови для спроб незаконного перетину кордону мігрантами. Примітно, що мігрантам активно у незаконних подорожах сприяють білоруські прикордонники та правоохоронці.

Як повідомляється, групу нелегальних мігрантів, вихідців з Південно-Східної Азії, на державному кордоні було затримано прикордонниками Житомирського загону.

Під час виконання завдань військовослужбовці ДПСУ помітили доріжку слідів, що веде з території Білорусі та одразу виявили та зупинили шістьох іноземців. Як з'ясувалося, вони громадяни Пакистану та Бангладеш.

Затримані чоловіки повідомили, що територією Білорусі їх до кордону з Україною на автомобілі довезли особи у військовій формі, вони припускають, що це були представники прикордонної служби РБ. Далі їм зазначили, у якому напрямку мігранти мають слідувати.

Поряд з цим, також перебуваючи в Білорусі, вони контактували з представниками правоохоронних органів, які організовували їхній незаконний маршрут та наказали їм після незаконного перетину державного кордону зателефонувати та повідомити про своє місцезнаходження. Це підтверджується і листуваннями у месенджерах іноземців. За словами «мандрівників», до цього вони безуспішно намагалися потрапити до Польщі також за сприяння білоруських правоохоронців.

Наразі із затриманими нелегалами проводяться відповідні заходи щодо перевірки та встановлюються всі обставини спроби незаконного перетину кордону.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі