субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На кордоні з Росією відбулися навчання прикордонників

Cіпратов Роман


Новини

На кордоні з Росією відбулися навчання прикордонників

views203

22.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Харківській області поблизу кордону з Російською Федерацією відбулися тактичні навчання Державної прикордонної служби України.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

«За легендою навчань, прикордонним нарядом спочатку виявлено ознаки порушення кордону з Росії в Україну групою осіб до 10 осіб. Також інформацію підтвердили і місцеві мешканці, які повідомили прикордонникам про виявлення в населеному пункті невідомих осіб», ‒ йдеться у повідомленні.

Як інформує відомство, перед прикордонниками стояло завдання не допустити вихід групи порушників з контрольованого прикордонного району. Заходи проводилися в умовах, максимально наближених до реальних. В ході навчань умовні порушники, які незаконно потрапили на територію України, були затримані.

Відзначається, що основна увага була зосереджена на реагуванні на зміни обстановки, тренуванні військовослужбовців під час проведення спеціальних дій з пошуку правопорушників та відпрацювання злагодженості персоналу в діях з охорони держкордону в різних умовах.

Під час навчань співробітники ДПСУ продемонстрували високий рівень готовності до виконання поставлених завдань, зазначили у відомстві.