вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Київщині відбувся відкритий турнір з боксу на призи Тигова (відео)

Медіа-група Патріот Донбасу


Спорт

На Київщині відбувся відкритий турнір з боксу на призи Тигова (відео)

views239

17.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Відкритий Турнір з боксу на призи Тигова був проведений вихідними у Спортивно-патріотичному комплексі «Доброволець», що у Святопетрівському на Київщині.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу».

Заявки на участь подали більш ніж 100 спортсменів. У боях взяли участь 42 пари, вікової категорії від 2001 до 2015 року народження. У ринзі кожен боєць показав максимальний результат та віддачу. Як і на будь-яких змаганнях, були перемоги та поразки. Хлопці та тренери з усієї Київської області загалом задоволені турніром, оскільки змогли показати свої навички ведення бою та повчитися у суперників новим прийомам. 

Організатор змагань Височанський Богдан, який також має свій боксерський клуб і вже не перший рік тренує боксерів, розповідає, що майстерність бійців, які приїжджають на турніри, з кожним роком помітно зростає. Та все ж постійні спаринги й виїзди команд є важливою частиною тренування та підготовки боксерів для участі в обласних, всеукраїнських та світових чемпіонатах. 

Федерація Боксу Боярської територіальної громади представила два боксерські клуби: ДЮСШ «Максимум» та СК «Чемпіон». 

Молоді бійці показали хорошу підготовку, ефективну тактику ведення бою та закінчили змагання з такими результатами: ДЮСШ «Максимум» взяла 3 перших та 1 друге місце, а СК «Чемпіон» – 2 перших та 4 других місця. 

Олександр Тигов, на призи якого проводився турнір, запрошує всіх охочих долучатися до боксу та й до спорту взагалі. Він впевнений, що спорт важливий як для здоров’я, так і для виховання молоді.

Боксери України вже десятки років тримають першість на світовій боксерській арені й показують, що з ними важко конкурувати!

Запрошуємо приєднуватися охочих до великого боксерського осередку!