понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На кількох полігонах України відбуваються танкові навчання ЗСУ

Cіпратов Роман


Події , Українська армія

На кількох полігонах України відбуваються танкові навчання ЗСУ

views224

08.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

На кількох військових полігонах України відбуваються комплексні тактико-спеціальні навчання Збройних сил України.

Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю Командування Об'єднаних сил ЗСУ.

Як повідомляється, під час навчань військовослужбовці тренуються відбивати атаку умовного супротивника, який намагається прорвати оборону на танконебезпечних та десантнонебезпечних ділянках місцевості. До тренувань залучаються інженерні підрозділи, що виконують завдання щодо встановлення мінних загороджень, танкові підрозділи та протитанкова артилерія.

«Щоразу під час тренування ми маємо досягнути максимального скорочення часу від надходження наказу командиру підрозділу, прийняття ним відповідного рішення до практичного його виконання конкретним номером обслуги гармати або екіпажу танка», – зазначив командувач об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, у ході тренувань протитанковий резерв швидко та організовано здійснив переміщення на рубіж розгортання, а інженерно-саперна група для якісного виконання завдання протитанковими підрозділами без затримок здійснила постановку мінних загороджень.

У свою чергу танкісти здійснили висування роти до району очікування, переміщення та розгортання в бойовий порядок на вогневому рубежі для відображення наступу умовного супротивника, а також догляд та переміщення до районів зосередження.

Як зазначив командувач, досвід АТО/ООС показав, що танки є однією з основ наступальної операції. Саме тому протитанкові та загальновійськові резерви мають бути завжди готові до вогневого ураження противника.

 

 
 
 
 
0:00 / 1:45