понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Харківщині влада відмовилась перейменовувати вулицю на честь загиблого захисника України, через те, що війна з РФ неоголошена

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Суспільство

На Харківщині влада відмовилась перейменовувати вулицю на честь загиблого захисника України, через те, що війна з РФ неоголошена

views935

09.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

У місті Барвінкове, що на Харьковщині,  виконком  міської ради відмовилася перейменовувати вул. Моськовську на честь загиблих учасників російсько-української війни. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Браславський з громадської організації «Паперовий фронт». 

 

Міській владі  було запропоновано перейменувати вулицю Моськовську на честь одного з трьох загиблих захисників України. Усі троє: Сергій Кобицький, Лінивенко Юрій та Євген Солодовников є уродженцями цього міста.     

Виконком відмовив, через те, що немає оголошення війни з Росією. 

Дмитро Браславський так коментує цю ситуацію: 

«Тобто на думку міського голови Олександра Бало, який підписав цю відповідь та Наталії Рижової, яка є заступником міського голови та готувала цю відповідь війни у нас немає (бо процедуру не витримали), а отже хлопці взагалі невідомо чим займались на Донбасі (вони якось примудрились відкрити одному з них дошку на місцевій школі, як же так»?

 

 

Відповідь виконкому