понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Дунаї розпочалися спільні навчання українських та румунських ВМС

Cіпратов Роман


Українська армія

На Дунаї розпочалися спільні навчання українських та румунських ВМС

views406

30.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Румунії відбулася урочиста церемонія відкриття спільних навчань українських та румунських Військово-морських сил Riverine-2021.

Про це повідомляє пресслужба Командування ВМС України.

Як повідомляється, церемонію відкриття очолили командувач ВМС України контрадмірал Олексій Неїжпапа та командувач ВМС Румунії контрадмірал Міхай Панаіта. Навчання, які є щорічними, проводяться у гирлі річки Дунай.

«Дунай – одна із найбільших водних артерій Європи по фарватеру якої проходить дружній кордон між Україною та Румунією. Формат заходу дає можливість спільно відпрацювати поставлені завдання із залученням не тільки Військо-Морських Сил, а й підрозділів Морської охорони ДПС України та Прикордонної поліції Румунії», заявив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Він також додав, що головна мета навчань ‒ підвищення рівня безпеки у регіоні.

До спільних навчань залучені понад 15 катерів, вертольоти та підрозділи морської піхоти Румунії та України, морської охорони ДПСУ та Прикордонної поліції Румунії, а також підрозділи спеціального призначення.

У пресслужбі також підкреслили важливість отримання українськими військовими моряками досвіду співпраці з флотом держави-члена НАТО.