середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донбасі окупанти влаштували масові навчання з бойовими стрільбами

Наталя


Російська агресія , ООС , Події

На Донбасі окупанти влаштували масові навчання з бойовими стрільбами

views175

18.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували понад 300 порушень режиму припинення вогню. Близько половини порушень пов'язані з навчаннями з використанням бойових стрільб, які влаштували бойовики на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у щоденному звіті СММ ОБСЄ № 295/2021.

Згідно з інформацією, спостерігачі задокументували 257 порушень режиму припинення вогню, зокрема й 123 вибухи. За оцінкою, 154 з них у рамках навчань бойовиків із бойовою стрільбою. 45 були здійснені в межах зони безпеки, з яких 35 відбулися на північ від селища Свободне та ще 10 — на північний захід від населеного пункту Старопетрівське.

У звіті ОБСЄ також нагадало про порушення рішення ТКГ від 3 березня 2016 року, за яким проведення навчань із бойовою стрільбою заборонено.

Крім того, 109 порушень режиму припинення вогню було виявлено за межами зони безпеки: 38 з них відбулись в районі Виноградного, 37 — поблизу Мануйлівки, 34 — біля Покровки.

Водночас напруженою була ситуація також в районі Широкиного Донецької області.

У Луганській області відбулось 81 порушення режиму припинення вогню, з них — 30 вибухів невизначеного походження. Більшість порушень сталися в районі населених пунктів Круглик та Попасна.

«За оцінкою СММ, 40 порушень режиму припинення вогню, які спостерігачі чули на північ від Круглика, були навчаннями з бойовою стрільбою за межами зони безпеки», — йдеться у повідомленні.