понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Чернігівщині прикордонники пройшли тактико-спеціальні навчання (відео)

Події , Озброєння та техніка , Українська армія

На Чернігівщині прикордонники пройшли тактико-спеціальні навчання (відео)

views293

06.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прикордонники Чернігівського прикордонного загону пройшли триденні тактико-спеціальні навчання з бойовою стрільбою.

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби України.

Навчання проходили з метою вдосконалення рівня злагодженості підрозділу, нарощування командирською ланкою досвіду у прийнятті рішень під час ведення вогню та підвищення професійної майстерності й моральної стійкості особового складу.

«На загальновійськовому полігоні ОК «Північ», що на Чернігівщині, було розгорнуте наметове містечко з усім необхідним для служби та побуту підрозділу в польових умовах. Для спецпризначенців це вже не перший вихід. Свою бойову майстерність військовослужбовці відділу прикордонної служби (тип С) подібними заходами удосконалюють щонайменше один раз на квартал», ‒ йдеться у повідомленні.

Під час навчань прикордонники відпрацьовували тактичні завдання з виконанням стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів і снайперських гвинтівок, а також з крупнокаліберних кулеметів і протитанкових гранатометів.

За задумом навчань, особовий склад підрозділу в максимально наближених до бойових умовах відпрацював ураження противника у різних видах бою.

У ході навчань прикордонники показали високий рівень підготовки та закріпили тактичні навички по діях у складі підрозділу.