п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ніагарський водоспад забарвиться в кольори прапора України з нагоди Дня Незалежності

Мартирос Григорян


За кордоном

Ніагарський водоспад забарвиться в кольори прапора України з нагоди Дня Незалежності

views1126

18.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ніагарський водоспад — найвідоміший водоспад в Канаді та одну з найпопулярніших туристичних пам'яток Америки — освітлять у синьо-жовті кольори до Дня Незалежності України.

Як передає «Патріот Донбасу», про це «Європейській правді» повідомило посольство України в Канаді.

Представники посольства підкреслили, що найпотужніший водоспад у Північній Америці можна буде спостерігати наживо в українських кольорах 24 серпня о 22:00 за місцевим часом (25 серпня о 5:00 за київським часом). 

«Буде красиво і символічно. Хочемо, щоб, дивлячись на цей прекрасний і могутній водоспад, кожен міг подумати про енергію і непереборну життєву силу української незалежності. Ми раді розділити цей великий день з нашими канадськими друзями!», — прокоментував Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко. 

Слід нагадати, що акцію ініціювало Посольство України в Канаді. 

Крім того, до Дня Незалежності синьо-жовтий стяг замайорить над мерією столиці Канади — Оттави. Український прапор піднімуть також в інших канадських містах: зокрема в Едмонтоні, Канорі, Вінніпезі, Фредеріктоні, Кінгстоні.

Святкові заходи до 30-річчя незалежності України заплановано у  десятках міст Канади. В Едмонтоні українськими кольорами висвітлять міст «Хай Левел», а у Фредеріктоні — будівлю мерії.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі