четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МЗС Угорщини: удари по Яворову підтверджують небезпеку поставок зброї Україні

Світлана Макарова


Політика

МЗС Угорщини: удари по Яворову підтверджують небезпеку поставок зброї Україні

views241

14.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Петер Сійярто, міністр закордонних справ Угорщини заявив, що ракетні удари поблизу Львова підкреслюють важливість попереднього рішення угорського уряду не дозволяти транспортування летальної допомоги через Угорщину в Україну.

Про це повідомляє Hungary Today.

Сійярто наголосив, що Угорщина й далі чинитиме опір усім формам тиску та зберігатиме заборону на ввезення зброї в Україну зі своєї території.

Військові дії в Україні стають все більш серйозними та зміщуються на захід, додав він.

«Ми повинні гарантувати безпеку Угорщини та її жителів. Тому ми вирішили не посилати на цю війну ні солдатів, ні зброю», – сказав Сійярто.

За словами глави угорського МЗС, російські військові операції чітко показують, що транспортування зброї становлять серйозні ризики для Угорщини та українського Закарпаття, де проживає багато етнічних угорців.

Нагадаємо, 13 березня внаслідок обстрілу Яворівського полігону на Львівщині, що за 20 км від кордону з Польщею, 35 людей загинули та понад 130 отримали поранення

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі