понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Морська піхота на навчаннях відбила умовну атаку з Придністров'я (фото)

Cіпратов Роман


Українська армія

Морська піхота на навчаннях відбила умовну атаку з Придністров'я (фото)

views551

28.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Одещині відбулися навчання морської піхоти Військово-морських сил України, під час яких військовослужбовці протистояли «незаконним збройним формуванням».

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на прес-службу ВМС.

У ході навчань морські піхотинці відбили атаку умовного супротивника на легкій бронетехніці та звільнили адміністративні будівлі, захоплені «бойовиками».

«За легендою навчання, незаконні збройні формування захопили адмінбудівлі у декількох населених пунктах. Морські піхотинці мали висунутися у визначений район та знешкодити умовні ворожі сили. Далі розвідкою були виявлені групи на легкоброньованій техніці, які здійснили спробу прориву. Силами передового дозору, противника було заблоковано, а після підходу основних сил – знищено», – йдеться у повідомленні ВМС.

За версією видання, опис навчань свідчить про те, що підрозділи морської піхоти готуються до відбиття можливої атаки з Придністров'я або придушення сепаратистського заколоту, який може інспірувати Росія на півдні Одеської області.

Наголошується, що у навчаннях взяли участь рота морської піхоти та десантно-штурмова рота окремого батальйону морської піхоти. Роти були поділені на декілька взводних тактичних груп, озброєних стрілецькою зброєю та протитанковими гранатометами.

Також повідомляється, що в ході навчань військовослужбовці виконали стрільби з ручних та станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї, а також удосконалили навички дій під час потрапляння у вогневу засідку.