понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Морська охорона та ВМС провели спільні навчання в Азовському морі (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

Морська охорона та ВМС провели спільні навчання в Азовському морі (відео)

views651

27.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військовослужбовці відділу спеціальних дій Маріупольського загону Морської охорони та Військово-морських сил України провели спільні тренування з безпарашутного десантування з вертольотів в Азовське море.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

Як інформує відомство, раніше подібні навчальні збори проходили в акваторії Чорного моря. В Азовському морі, фактично в зоні проведення ООС, вони здійснювалися вперше.

«Азовське море має свої особливості: специфічні глибини, непрозорість води, течії, вітри, хвилювання моря. А всі ці фактори безпосередньо впливають на якість виконання такого десантування. Ми усвідомлюємо, що маємо бути готовими до найрізноманітніших дій, вміти оперативно і ефективно протидіяти ворогу, який не цурається найпідступніших дій та провокацій», розповів командир групи морських прикордонників В'ячеслав.

Він також додав, що військовослужбовці відпрацьовують різні способи виконання завдань з протидії диверсійним групам, розблокування захоплених об'єктів тощо.

Відзначається, що тренування включало в себе відпрацювання операцій з порятунку людей у відкритому морі. Спускаючись з вертольота на спеціальному спусковому пристрої, військовослужбовці піднімали з води один одного, відпрацьовуючи ситуації як з активною людиною, що протидіє морської стихії, так і з імітацією знесиленого або пораненого потерпілого, повідомляє прикордонне відомство.