понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Мінветеранів продовжує роботу над цифровізацією послуг для Захисників України

Мартирос Григорян


Суспільство

Мінветеранів продовжує роботу над цифровізацією послуг для Захисників України

views115

25.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Фахівці Міністерства у справах ветеранів України спільно з фахівцями Міністерства цифрової трансформації України наразі ведуть роботу над осучасненням та цифровізацією послуг для ветеранів війни, членів їхніх сімей та родин загиблих.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

«Зі здобуттям перемоги нашою країною ми ввійдемо у зовсім іншу Україну – оновлену, сучасну і цифрову. Наразі ми активно працюємо з Мінцифрою, щоб осучаснити наші послуги й зацифрувати їх, щоб набагато легше було ними користуватись», – зазначила очільниця Мінветеранів.

За словами міністерки, звичайно, у період війни захист персональних даних – понад усе. Тому ми не будемо робити кроків, які можуть нашкодити. Але все робиться для того, щоб запрацювали послуги для Захисників – електронне посвідчення ветерана в «Дії», мобільний додаток е-Ветеран тощо. Це вимога часу і ми будемо робити все, щоб це сталось.

Юлія Лапутіна наголосила, що фахівці Міністерства в умовах воєнного стану активно працюють над створенням підвалин для періоду після перемоги. За ініціативою Мініветеранів Парламентом вже внесено зміни до чинного законодавства, щоб провести в Україні комплексний огляд та оновлення системи соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих воїнів.

«Я пишаюся тим, що ми – країна Захисників і Захисниць. Після перемоги ми обов’язково продовжимо напрацювання змін до чинного законодавства для надання актуальних пільг та гарантій, і всі належні послуги будуть надані. Зокрема, й для ветеранського розвитку. Щоб бійці наших сьогоднішніх добровольчих формувань, наші захисники в Збройних силах України могли належним чином розвиватись в мирному житті, розвивати власну справу, ветеранське підприємництво», – підкреслила пані Лапутіна.