п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Міноборони РФ визнає, що російські військові нелюдські відносяться до мирних мешканців в Україні

Олександр Слов'янець


Російська агресія , інформаційна війна

Міноборони РФ визнає, що російські військові нелюдські відносяться до мирних мешканців в Україні

views47762

28.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російська пропаганда настільки недолуго працює, що навіть здає факти воєнних злочинів своїх військовослужбовців на тимчасово окупованих територіях.

Про це свідчить повідомлення у телеграм каналі Міноборони РФ.

Повідомлення починається з пафосної заяви, щодо фіксації нібито  нелюдського ставлення української влади до мирного населення та використання цивільних об'єктів у військових цілях.

Далі йде перелік населених пунктів, де це  відбувається.

Четвертим пунктом йде населений пункт Козача Лопань. Цей населений пункт  знаходиться не далеко він кордону з Росією. Козача Лопань знаходиться під окупацією з першого дня російського вторгнення на територію України. Крім російських військових там нікого немає.

Міністерство оборони РФ стверджує, що у  «населеному пункті Козача Лопань Харківської області у цехах птахофабрики обладнано склади з боєприпасами, в ангарах знаходиться військова техніка, а персонал фабрики насильно утримується у підвалі однієї з адміністративних будівель».

Найближчі підрозділи Сил оборони України знаходяться приблизно у 10 км від Козачої Лопані й тому не можуть облаштовувати  ніякі склади зі зброєю, а тим більш утримувати персонал фабрики у підвалі. А ось окупанти, скоріш за все це роблять, а пропагандисти вирішили традиційно звернути все на ЗСУ. 

Нагадаємо, що у тимчасово окупованому Маріуполі, пропагандисти намагаються запевнити мешканців, що російські війська не мають відношення до руйнування міста.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі