четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Медведчук зі своїм помічником обговорювали, як врятувати російського пропагандиста від СБУ

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Медведчук зі своїм помічником обговорювали, як врятувати російського пропагандиста від СБУ

views681

18.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Видання «Патріот Донбасу» продовжує досліджувати записи телефонних розмов Віктора Медведчука, які були оприлюднені  BIHUS.Info. Черговий епізод розмов Медведчука та його помічника Дорошенка стосується допомоги   пропагандисту «руського миру» Олексію Наталенку. 

Медведчук та Дорошенко обговорюють, як рятувати Наталенка від СБУ.    

За даними сайту «Миротворець» Олексій Наталенко був затриманий у Києві 25 вересня 2014 року. Його затримання було підтверджено на деяких російських та проросійських пропагандистських ресурсах.  

 

Розмова відбувалась 2 жовтня 2014 року.

 

Дорошенко: «Вікторе Володимировичу, здрастуйте. Я був у вас в приймальні, сильно хотів побачитися. Питання є термінове. Я так зрозумів, ви вже поїхали?»

Медведчук: «Так, я поїхав».

Дорошенко: «Коли ми зможемо побачитися?»

Медведчук: «Ну, я завтра до Москви знову. Я вчора був і завтра. А що там у тебе термінового?»

Дорошенко: «Один наш товариш, дуже, дуже, який з нами тут по Києву працював. Його там наша служба (мається на увазі СБУ) сильно ображає. Вона там йому принесла додому нехороші речі. Недобре поводяться з ним. Його дуже сильно збираються образити. Я ось хотів допомоги, тому що я ...»

Медведчук: «А хто це, куди кого-то?»

Дорошенко: «Олексій Наталенко. Якщо пам'ятаєте, «Союз громадян України»?

Медвечук: (згадує про що мова) «А-а-а»

Дорошенко: «Вони з нами були постійно, все допомагали, робили. А тут зараз - бах, додому прийшли. Йому принесли додому матеріали і збираються сильно пресувати».

Медведчук: «Ну ти давай, ось що. Зайди до Німченко (швидше за все Василь Німченко - заступник керівника організації «Український вибір», колишній суддя, нардеп двох скликань, від Оппоблока і ОПЗЖ), щоб він подивився, що і як. А ми потім зустрінемося і поговоримо, як допомогти. Добре?"

Дорошенко: «Угу, угу. Добро».

 

Що відомо про Олексія Наталенко 

 

Він входив до  проросійської організації «Союз громадян України». Ця організація діяла не тільки на території України, а й на території РФ. Судячи з розмови по телефону, Наталенко допомагав і організації «Український вибір» Віктора Медвечука. 

Навесні 2014 року Олексій Наталенко відправляв на Донбас військову амуніцію: бронежилети, біноклі, прапори, та символіку. Про нього російський пропагандистський канал «Лайфньюз» зробив репортаж. 

Брав участь у «антивоєнних» акціях, які організовувалися Росією та території України для зриву мобілізації та дестабілізації ситуації у 2014 році.  

Чим закінчилася історія з «пресом» від СБУ невідомо. Але потім, Наталенко засвітився на антиукраїнському, пропагандистському ресурсі «Анна-Ньюз», де був кореспондентом та політичним оглядачем.  

 

Нагадаємо, що Медведчук вибачався у телефонній розмові перед терористом Бородаєм

Помічник Медведчука Дмитро Дорошенко міг спокійно ходити до терориста Гіркіна.