понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Медведчук радив використовувати термін «уряд «ДНР», а його помічник міг спокійно ходити до Гіркіна

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Медведчук радив використовувати термін «уряд «ДНР», а його помічник міг спокійно ходити до Гіркіна

views518

17.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Видання «Патріот Донбасу» продовжує досліджувати записи телефонних розмов Віктора Медведчука, які були оприлюднені  BIHUS.Info. Чергові два епізоди записів характеризують поважне ставлення  Медведчука до так званої «ДНР», а також відношення його помічника Дмитра Дорошенка до терористів, як до «наших». Судячи з розмов у помічника Медвечука є вільний доступ до терориста Гіркіна, який на той час, разом зі своїм угрупуванням втік до Донецька.    

На цих записах  є вибачення Медведчука у розмові з Бородаєм, за те що він не використав назву так званої «ДНР».  

 

Епізод перший: 23 червня 2014 р. 

 

Розмова відбувається між Віктором Медведчуком та Дмитром Дорошенком, який у цей період  перебуває у Донецьку. Між ними йде обговорення організації перемовин з ватажками бойовиків у Донецьку. Перемовини мають відбутися у будівлі Донецької обласної адміністрації.  Медведчук виправляє свого помічника і каже йому, щоб той використовував термінологію, яка використовується самими бойовиками та Росією.  

      

Медведчук: «Ало, Діма, привіт».

Дорошенко: «Здрастуйте Віктор Володимирович. Ми вас чекаємо. Я з Андрієм розмовляв, я йому говорив, що в облраді буде зустріч»

Медведчук: «Не в облраді, а в уряді «ДНР», пора-б вже...»

Дорошенко: «Добре, будинок уряду».

Медведчук: «Звикай до нормальної термінології»

Дорошенко: «Нормальною для Донецька термінології. Я зрозумів".

Медведчук: «А то прочухана отримаєш». 

 

Епізод другий: 7 липня 2014 р. 

 

Розмова між Медведчуком та Дорошенко відбувається вже після того, як було звільнено Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут та інші міста Донецької та Луганської області. Помічник Медведчука розповідає, що Гіркін знаходиться у Донецьку і він знає, де саме. Якщо треба він зможе з ним легко зустрітися.

       

Військові підрозділи України знаходяться поруч з Луганськом. Саме про ситуацію у Луганську розповідає Медведчуку Дорошенко і повідомляє, що бойовики встановили гради у місті. Причому, він називає терористів «нашими», а потім «ополченцями». 

 

Дорошенко: «Стрєлок (Гіркін) сидить тут. Він сидить у відомому мені місці. За великим рахунком я зустрінеться з ним можу в будь-який момент ... Донецьк готують до оборони. Дуже великими темпами, дуже серйозно, масово. Є план, є певні деталі. Я вам при зустрічі скажу. По Луганську, ситуація вкрай хрінова. Зараз біля  офісу поставили установку «Град». Це вже ополченці поставили. У Луганську дуже багато техніки».

Медведчук просить уточнити деякі деталі по обстрілу міста.

Дорошенко: «Наші, ну як наші, установки ополченців встановлені у місті. Вони стріляють за багато кілометрів за місто».

 

Найцікавіше, що Дорошенко, судячи з подальших розмов, їздив до Києва, а потім знову повернувся до окупованого Донецька.