неділя, 29 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Медіа група «Патріот Донбасу» сердечно вітає читачів з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

Медіа група «Патріот Донбасу» сердечно вітає читачів з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

views158

31.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дорогі українці! Від всього колективу медіа групи «Патріот Донбасу» прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

У відчинені двері історії йде ще один рік, який був непростим випробуванням для кожного з нас. Нехай з ним відійдуть всі негаразди, адже подолання труднощів і нещадних випробувань сьогоденням тільки укріпляє нашу єдність та робить нас набагато міцнішими.

В останні роки у переддень нового року насамперед з теплотою душевною, ми згадуємо сміливих лицарів, хто нині зі зброєю в руках боронить нашу Україну. Хай вам, дорогі, щастить! Хай вас Бог береже!

Ми низько схиляємо голови перед нашими Героями, які пожертвували найдорожчим своїм життям за волю рідної землі й українського народу. Вічна і Світла память!

Дорогі українці, ще з дитинства новорічні свята стали для кожного з нас символом радості, чарівності та здійснення бажань. Тому дозвольте з щирого серця побажати вам, щоб Новий 2022 рік був щедрим на гарні новини та радісні моменти, а найголовніше по-справжньому чудових емоцій від цього життя! Сонця та добра під мирним небом!

Нехай в Новорічну ніч у ваші двері постукає Абсолютне щастя… І дай Боже, щоб ви в цей момент знаходилися вдома!

Зі новорічними святами вас, дорогі читачі! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі