п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Куди відправлять призовників, які раніше не проходили службу, а куди – досвідчених: відповідь ЗСУ

Cіпратов Роман


Суспільство

Куди відправлять призовників, які раніше не проходили службу, а куди – досвідчених: відповідь ЗСУ

views2425

29.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

З початку повномасштабного вторгнення в Україну триває загальна мобілізація. Відомо, що насамперед ТЦК закликають особовий склад за певними обліково-військовими спеціальностями.

Як інформує 24 канал, враховуючи хід війни, у лавах Збройних Сил потрібні фахівці, які б справлялися з новими типами озброєння, які надають нам партнери. Водночас, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач під час брифінгу розповів про хід мобілізації.

За словами Горбача, громадян, які раніше не проходили служби, можуть призвати виключно до навчальних центрів. Там відбувається підготовка з певних спеціальностей. І лише після цього відбувається їх поділ на військові частини та конкретні посади.

«Люди, які мобілізуються, якщо вони мають досвід військової служби та нетривалу перерву у проходженні служби, звісно, можуть відправлятися одразу до бойових військових частин», – констатував полковник ЗСУ.

Крім того, він ще раз наголосив, що всі інші категорії громадян ТЦК призивають лише до навчальних військових частин, а не одразу на фронт. Там відбувається підготовка до реальних бойових дій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі