понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кримський татарин розповів, як його вербувала ФСБ

Cіпратов Роман


Кримський татарин розповів, як його вербувала ФСБ

views260

07.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Мешканець окупованого Криму Куртумер Чалгозов розповів про своє затримання, погрози та вербування співробітниками ФСБ Росії.

Про це повідомляє прес-служба Громадської організації «Кримська солідарність».

Як повідомляється, 14 грудня у будинку 23-річного Куртумера Чалгозова провели обшук представники окупантів. У Чалгозова вилучили мобільний телефон, самого чоловіка забрали з будинку співробітники ФСБ у наручниках та із заплющеними очима. Батькам сказали, що їхнього сина потрібно допитати як свідка у справі про підрив газопроводу в селі Перевальне.

За словами Чалгозова, під час допиту його прив'язали до стільця скотчем.

«У тебе 10 хвилин, думай. Або твоє життя зміниться на гірше і ти сядеш, або працюватимеш з нами і житимеш, як жив. Все буде нормально», – передає кримський татарин слова окупантів.

Чалгозов додав, що, перебуваючи під фізичним та психологічним тиском, він був змушений прийняти умови окупантів.

Зазначається, що чоловік розкрив деталі «слідчих дій» після резонансної заяви іншого кримського татарина – Нарімана Аметова, якого затримали у Старому Криму за аналогічних обставин, але застосували до нього тортури електричним струмом у будівлі ФСБ.

У «Кримській солідарності» нагадали, що наразі у справі про підрив газопроводу в Перевальному проходить політик та заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелял, а також брати Азіз та Асан Ахтемови. Усі вони заперечують свою провину та заявили про застосування до них тортур з боку співробітників ФСБ у ході проведення «слідчих дій».