понеділок, 30 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Козацькому роду немає переводу»:сьогодні — 30-річчя Збройних сил України

Медіа-група Патріот Донбасу


Суспільство

«Козацькому роду немає переводу»:сьогодні — 30-річчя Збройних сил України

views433

06.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні ми відзначаємо той державно-збройний первопочин українських військових формацій, який уже протягом 30-ти років є дороговказом українському народові в його боротьбі за суверенну державу.

У збройній боротьбі за українську землю, проти відступаючих і наступаючих нових окупантів, відродились оті наші державно-військові традиції, що зробили Збройні сили України рівнорядними з арміями державних народів світу. Це безсумнівний факт, що українське вояцтво є одним з найсильніших на планеті.

Варто зауважити цікаву інформацію: Лондонський Міжнародний інститут стратегічних досліджень у своєму виданні The Military Balance 2021 року зазначає, що Збройні сили України налічують 209000 військовослужбовців, з яких 145000 у Сухопутних військах, 11000 у ВМС, 45000 у Повітряних силах, 8000 у Десантно-штурмових військах, невідома кількість у Силах Спеціальних операцій

Сухопутні війська мають на озброєнні 858 танків, 1184 бойових машин піхоти, 622 бронетранспортери та 547 розвідувальних бронемашин, 1818 одиниць артилерії, 90 тактичних ракетних комплексів, 35 ударних і 23 багатоцільових гелікоптерів.

Військово-морські сили мають на озброєнні 1 фрегат і 10 військових суден меншого класу. Українська авіація налічує 71 винищувач, 14 бомбардувальників, 31 штурмовик, 29 транспортних літаків.

Зенітні війська нараховують 250 комплексів С-300, 72 комплекси ЗРК «Бук»ЗРК «Бук», і деяку кількість С-125.

Збройні сили України треба нам зберігати як зіницю ока й плекати їх серед молодших поколінь. І треба поповнювати українські військові кадри новими силами. Адже з гіркого досвіду минулих літ наших визвольних змагань, знаємо, як багато треба витрачати часу й сил на формування потужної армії.

Колектив громадської організації «Група Патріот» та медіа-групи «Патріот Донбасу» у цей визначний день 30-річчя Збройних сил України сердечно вітає усіх військовослужбовців, солдатів, офіцерів та генералів зі святом!

Шановні оборонці вітчизни, ваша мужність та героїзм в боротьбі за Україну, відданість військовим традиціям українського народу та нескореність духу є прикладом для молодого покоління українців. Ваша боротьба має тисячолітню історію звитяжного захисту рідної землі та її Незалежності.

Ми висловлюємо глибоку шану і вдячність за ваш бойовий Героїзм в ім'я України. Нехай береже вас Бог. Повертайтеся додому живими й здоровими. Живіть довго даруйте нам честь і радість спілкування!

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв. Світла і Вічна пам'ять загиблим воїнам!

Слава Україні! Честь і Слава Оборонцям!

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі