п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Королівський двір Великої Британії відмовився відправляти старовинні мечі на кремлівську виставку

Мартирос Григорян


За кордоном

Королівський двір Великої Британії відмовився відправляти старовинні мечі на кремлівську виставку

views11989

17.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Британська зброя XVII століття, в тому числі меч, який імовірно належав королю Карлу I, повинна була бути представлена на виставці «Дуель: від суду боєм до благородного злочину» в Музеях Кремля у Москві з 4 березня по 16 червня 2022 року.

Однак фонд Royal Collection Trust, який піклується про тисячі історичних артефактів і творів мистецтва від імені королівської сім'ї, підтвердив виданню People, що передача експонатів на виставку припинена.

Про це передає УНІАН з посиланням на People.

https://www.unian.ua/world/u-korolevi-yelizaveti-ii-virishili-ne-vidpravlyati-starovinni-mechi-na-vistavku-v-moskvu-novini-svitu-11747767.html

https://people.com/royals/queen-elizabeth-antique-swords-withdrawn-from-exhibition-in-moscow/

І інші європейські музеї прийняли таке ж рішення через що виставку в Москві, яку спонсорує підсанкційний російський олігарх Алішер Усманов, перенесли.

«Рішення відкласти передачу трьох мечів з королівської колекції Музеям Кремля в Москві було прийнято в середині лютого», повідомив представник королівської колекції.

Рішення Королівської колекції й подібне рішення інших музеїв Європи також призвело до перенесення самої виставки, яку спонсорує російський олігарх Алішер Усманов, який потрапив під міжнародні санкції в результаті російського вторгнення в Україну.

У заяві, розміщеній на сайті музеїв Московського Кремля, йдеться, що європейські колекції були змушені відкликати свої експонати «через геополітичну ситуацію».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі