субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Командувач Нацгвардії подав у відставку через розстріл військових у Дніпрі (фото)

Суспільство , Події

Командувач Нацгвардії подав у відставку через розстріл військових у Дніпрі (фото)

views134

27.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Командувач Національної гвардії України Микола Балан подав у відставку через стрілянину, яку влаштував військовослужбовець Артемій Рябчук на території Південного машинобудівного заводу у Дніпрі.

Про це заявив Балан під час брифінгу, що відбувся у Дніпрі.

«З урахуванням того, що за будь-які дії несе відповідальність командир або командувач, сьогодні вранці я висловив бажання і написав рапорт міністру внутрішніх справ та клопотання перед президентом України про відставку та звільнення з посади командувача Нацгвардії», ‒ заявив Балан.

Також він повідомив, що відсторонив від виконання обов'язків командування полку, в якому служили нацгвардійці, що були задіяні в охороні «Південмашу», щоб вони не могли впливати на розслідування.

Також у брифінгу взяв участь перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін. Він заявив, що наразі рано говорити про мотиви вчинення злочину Рябчука.

«На сьогоднішній момент, напевно, рано говорити про мотиви, як би нам усім не хотілося їх зрозуміти. Я впевнений, як тільки це дозволить слідство, мотиви будуть відомі», ‒ заявив він.