понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишня депутатка від «Опоблоку», яка уникла покарання за проведення «референдуму», перейшла на бік окупантів (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Колишня депутатка від «Опоблоку», яка уникла покарання за проведення «референдуму», перейшла на бік окупантів (фото)

views220

18.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Непокаране зло повертається у чистому вигляді. Вже є декілька випадків, коли депутати, чиновники, пересічні громадяни які не були притягнуті до кримінальної відповідальності за організацію та проведення так званого «референдуму» 11 травня 2014 року, переходять на бік ворога.

Про чергову таку зрадницю повідомляє Петро Андрющенко, радник місткого голови Маріуполя. Мова йде про колишню депутатку Покровської селищної ради Мангуського району Анжелу Клименко. Вона «брала участь в організації псевдореферендуму у 2014 році. Зараз самостійно перейшла на бік окупантів. Очолює один з гуманітарних штабів Єдиної росії», - пише Андрющенко.

Крім того, радник міського голови Маріуполя, повідомляє, що Клименко здала в полон окупантам власного сина. Він був бійцем ЗСУ.

«Головне! Її син військо службовець ЗСУ (на фото). Вона власноруч здала власного сина в полон окупантів», - йдеться в інформації від Андрющенко.

Анжела Клименко, згідно з реєстром була членом політради партії «Опозиційний блок» у Мангуському районі. Саме від цієї політичної сили, діяльність якої наразі заборонена судом в Україні, вона стала місцевим депутатом.