вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишнього президента Молдови звинуватили у державній зраді

Cіпратов Роман


За кордоном , Політика , Право

Колишнього президента Молдови звинуватили у державній зраді

views198

24.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

24 травня колишнього президента Молдови Ігоря Додона затримали за підозрою у державній зраді та корупції.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на молдавські ЗМІ.

Зазначається, що обшуками нерухомого майна експрезидента зайнялися одразу три молдавські структури – Антикорупційна прокуратура, Національний центр боротьби з корупцією та Служба інформації та безпеки.

Затримання та слідчі дії у справі Ігоря Додона прокоментувала прес-секретар Генеральної прокуратури Молдови Маріанна Керпек. Вона зазначила, що окрім обшуку в будинку експрезидента також тривають обшуки в інших місцях, вивчається нерухоме майно, яке належить посередникам.

«Обшуки та вивчення нерухомого майна здійснюються в рамках кримінальної справи, порушеної за обґрунтованою підозрою у скоєнні злочину, передбаченого статтями 324, 181/2, 337 та 330/2», – повідомила Керпек.

У виданні нагадали, що 18 травня 2022 року Генеральна прокуратура Молдови порушила проти Ігоря Додона кримінальну справу. Підставою для цього стали відеозаписи, на яких колишній президент республіки отримує від екс-глави Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка чорний пакет – ймовірно, наповнений готівкою. За попередніми даними, гроші мали бути використані на незаконне фінансування Соціалістичної партії, яку раніше очолював Додон.