понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній місцевий депутат від «Опоблоку» у Лимані перейшов на бік ворога й тепер хвалить Путіна та порівнює мешканців західних регіонів України з «СС»  (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації

Колишній місцевий депутат від «Опоблоку» у Лимані перейшов на бік ворога й тепер хвалить Путіна та порівнює мешканців західних регіонів України з «СС» (фото)

views1891

20.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Окупанти визначилися, що Лиманом  буде керувати Олександр Токарчик, який до цього очолював підрозділ КП «Вода Донбасу» у Лимані та був місцевим депутатом від партії «Опозиційний блок».

Цей підрозділ обласного комунального підприємства виконував функції місцевого водоканалу у Лиманській ОТГ.     

Тепер Токарчик разом з окупантами збирає інших колаборантів, хвалить Путіна та розповідає, що нібито люди західних регіонів України ненавиділи людей, які мешкали на Донеччині. Все це знімають пропагандисти з так званої «ДНР».

 

Власне колаборант повторює тези російської пропаганди.   

Ось що каже Токарчик про Путіна:

«Старше покоління каже: ми дивимося тільки на Путіна і чекаємо, коли Путін забере до себе. Справді, те, що створює Володимир Володимирович Путін й побудував так політику, що всі розуміють, що треба працювати треба бачити, щоб держава була велика».

Далі Токарчик порівняв мешканців західних регіонів України з СС-івцями, повторюючи тези російської пропаганди:   

"Гірше СС-івців ті західні регіони, які все життя нас ненавиділи".

Нагадаємо, що діяльність проросійської партії «Опозиційний блок» вже заборонена рішенням суду в Україні. Її майно має бути конфісковане.