п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній гауляйтер Щурового тепер став «отаманом козаків»

Олександр Слов'янець


Новини окупації , Події

Колишній гауляйтер Щурового тепер став «отаманом козаків»

views1123

21.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Гауляйтер села Щурового Валерій Ткаченко, який втік напередодні звільнення Силами оборони України цього населеного пункту, об’явився на окупованій частині Донецької області.

Тепер його називають «отаманом краснолиманського козацтва». З наявної інформації, у терористичній організації «ДНР» формується цілий «козачий полк». Зазвичай окупанти дають такі гучні назви досить невеликим підрозділам, до складу яких входять місцеві колаборанти.  До розмірів полку або батальйону такі підрозділи зазвичай не дотягують. 

  

Про те, що Ткаченко збирається воювати, він не каже, заявляючи, що буде «допомагати людям», і збирається повернутися у Лиман.

Під час окупації Щурового Ткаченко неодноразово знімався у російських пропагандистських сюжетах, озвучував фейки щодо ЗСУ. 

Нагадаємо, що Щурове – це курортний населений пункт поруч з Лиманом. В селі було багато баз відпочинку та готелів. Щурове звільнили 17 вересня. Хоча зараз вже відомо, що окремі українські підрозділи були на околицях села вже у серпні, форсувавши Сіверський Донець. 

Нагадаємо, що  у Росії головного шамана долучили до пропаганди.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі