неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Колишній бойовик показав, як окупанти порушують закони та звичаї ведення війни (фото)

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Колишній бойовик показав, як окупанти порушують закони та звичаї ведення війни (фото)

views1040

23.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представники російських гібридних угрупувань на окупованій території Донбасу в черговий раз самі показали, як порушуються звичаї та закони ведення війни, які зафіксовані, як міжнародні норми. Крім того, викладені фото можуть свідчити про провокації, які росіяни можуть зробити у будь-який момент і звинуватити Україну. Як це вони робили нещодавно, намагаючись звинуватити ЗСУ в обстрілі медичного автомобіля.

На цей раз учасник бойових дій проти України, який бере участь у російських інформаційно-психологічних операціях Владлен Татарський (Максим Фомін) виклав на своїй сторінці ВКонтакті фото самохідних артилерійських гармат «Нона». 

Пропагандист скаржився, що «Нони» зберігаються у зоні досяжності української артилерії.

 

 

Насправді на фото є красномовні деталі, які вказують на те, що підрозділи російських гібридних сил порушують закони та звичаї війни. На баштах САГ намальовані українські прапори. Що є порушенням міжнародних конвенцій.

 

Міжнародні акти забороняють застосування, методів ведення війни. Одне з таких порушень - незаконне користування національними прапорами, військовими відзнаками та форменим одягом ворога. Це все зазначено у коментарях до статті 438 ККУ, яка базується на міжнародному законодавстві та конвенціях. 

Треба зазначити, що на українській військовій техніці вже давно немає таких великих позначок у вигляді прапора. А от для чого, такі великі зображення прапорів супротивника? Можливо, все це зроблено для того, щоб влаштовувати провокації. Наприклад, обстріли цивільного населення, нібито ЗСУ. Бо такі прапори видно здалеку і техніку легко можна ідентифікувати, як нібито українську.