четвер, 29 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Кабмін створив робочу групу з питань грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців

Наталя


Події , Українська армія

Кабмін створив робочу групу з питань грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців

views291

11.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Минулої доби під час засідання Уряд України створив Міжвідомчу робочу групу з питань грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких інших осіб. Також затверджено її склад та основні положення.

Про це повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики України.

«Відповідне рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з питань грошового та пенсійного забезпечення військовослужбовців і деяких інших осіб», яка підготовлена на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 16.07.2021 № 34373/1/1-21»,  йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, новоутворена міжвідомча робоча група є тимчасовим консультативним органом уряду, яка має на меті допомогу у розв'язанні проблемних питань, пов'язаних із грошовим забезпеченням осіб, які проходять службу/військову службу, та пенсійним забезпеченням осіб, пенсії яким призначено згідно з нормами Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Також відомо, що головою робочої групи у сфері соцзахисту українських військовослужбовців призначено віцепрем'єр-міністра міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірину Верещук.