понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хворих та поранених бійців евакуювали літаком з Дніпра до Львова

Cіпратов Роман


Українська армія

Хворих та поранених бійців евакуювали літаком з Дніпра до Львова

views242

25.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

З Дніпра до Львова санітарним літаком Ан-26 «Віта» евакуювали вісім хворих та поранених військовослужбовців.

Про це повідомляє Армія.Inform.

Як повідомляється, один з військовослужбовців під Луганськом отримав кульове поранення в голову. Бійця доставили вертольотом до Дніпра, де його прооперували у відділенні нейрохірургії обласної лікарні імені Мечникова.

«Після операції військовослужбовець тривалий час перебував у комі. Слава Богу, ті важкі тижні минули. І хоча він дихає через спеціальний отвір у трахеї, його стан дозволяє провести аеромедичну евакуацію до Львова. В інших військовослужбовців ‒ поранення верхніх та нижніх кінцівок, їм встановлені апарати зовнішньої фіксації», розповів головний хірург Збройних сил України, полковник медичної служби Костянтин Гуменюк.

За словами полковника, йому в 2014 році у складі лікарсько-сестринської бригади доводилося проводити подібні евакуації. З огляду на набутий досвід, Гуменюк зазначив, що оптимальним шляхом евакуації поранених є транспортування повітряним шляхом. Чим швидше пацієнт буде доставлений на етап надання кваліфікованої спеціалізованої хірургічної допомоги, тим краще будуть результати лікування, підкреслив головний хірург ЗСУ.