понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Гуманітарна допомога притулкам для тварин та зоопаркам в умовах війни

Мартирос Григорян


Суспільство

Гуманітарна допомога притулкам для тварин та зоопаркам в умовах війни

views109

15.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Команда громадської організації ГО UAnimals займається допомогою притулками для тварин в усіх областях, питаннями організації евакуації тварин та іншими гуманітарними завданнями. Із-за кордону волонтери отримують гуманітарну допомогу для тварин, які наразі потребують допомоги в умовах війни.

Про це повідомляє Comments.ua з посиланням на UAnimals.

В Києві, Білій Церкві, Полтавській області та Кривому Розі притулки для тварин днями отримали корми для тварин як гуманітарну допомогу. Частина з них надійшла від зоозахисників із-за кордону, частина закуплена за кошти, які надали небайдужі громадяни на потреби тварин.

Також в столиці містяни, що мають домашніх улюбленців, отримали безплатно корми для них. Про час та місце роздачі повідомляється на сторінці волонтерів. Понад 100 тисяч гривень фінансової допомоги ГО UAnimals передала Харківському зоопарку на корми та ліки для тварин, які там знаходяться.

Крім того, волонтери надали кошти для закупівлі кормів тваринам, що знаходяться в мініпритулках Харкова. Зоозахисники за кордоном та волонтери продовжують передавати гуманітарну допомогу у вигляді кормів для тварин, що знаходять в Україні.

Протягом останнього тижня ГО UAnimals допомогла евакуювати 60 котів з притулку «Хочу кота» закордон та ще 70 котів із притулку Ірини Добролюбової в Києві до Варшави. Серед гарних новин і те, що вдалося вивезти з Конча-Заспи тигрицю Шані та доправити її до спеціалізованого закладу у Польщі.

«Кожного дня ми здійснюємо сотні дзвінків аби скоординувати тих, хто може надати допомоги й хто її потребує. Ми всіх бачимо та чуємо та вдячні кожному, хто лишається небайдужим до долі наших друзів. Лише завдяки спільним зусиллям волонтерів та небайдужих громадян ми щодня рятуємо сотні життів. Адже кожне життя важливе», — йдеться в дописі.