понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голові окупаційного суду в Криму загрожує 15 років тюрми

Наталя


Події , Право

Голові окупаційного суду в Криму загрожує 15 років тюрми

views504

25.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура скерувала до суду кримінальну справу стосовно так званого «голови Сімферопольського районного суду Республіки Крим», який порушив присягу на вірність Україні та активно сприяв становленню окупаційних судових органів на окупованому півострові.

Про це повідомила прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Окупаційному судді інкримінують вчинення злочину за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

За інформацією, до окупації Криму фігурант справи перебував на посаді судді Центрального районного суду міста Сімферополя, однак після окупації Росією Криму у 2014 році, зрадивши присязі на вірність народу України, перейшов на бік окупантів та незаконно обійняв посаду так званого голови «Сімферопольського районного суду Республіки Крим».

«Обвинувачений надавав допомогу представникам держави-окупанта в переході судової системи України, що діяла в Криму, на ведення правосуддя за законодавством РФ і сприяв окупаційним органам влади у придушенні спротиву окупації півострова з боку кримчан», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суддя-зрадник, зокрема, виніс злочинне рішення у справі про адміністративне правопорушення та призначив стягнення у вигляді штрафу у 10 тисяч рублів.

Таким чином, виконувалися функції окупаційної влади Росії, що надало допомогу представникам іноземної держави провести підривну діяльність проти України, її суверенітету та територіальної цілісності.