неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генштаб РФ: «Протягом трьох-семи днів збройні сили Росії вийдуть на лівий берег Дніпра»

Cіпратов Роман


Російська агресія , ООС

Генштаб РФ: «Протягом трьох-семи днів збройні сили Росії вийдуть на лівий берег Дніпра»

views459

09.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

У разі атаки Збройних сил України на підрозділи окупантів на Донбасі російська армія може зайняти значну частину території України.

Таку заяву зробив полковник ГРУ генштабу ЗС РФ Володимир Квачков, повідомляє «ДонПрес».

На його думку, ресурси української армії дозволяють їй розгромити підрозділи терористів та за короткий термін вийти до кордону Донецької та Луганської областей з РФ. Водночас представник армії країни-агресора висловив припущення, що у цьому випадку російські війська нібито здатні протягом декількох днів зайняти значну частину території України.

«Думаю, ЗСУ протягом одного-двох днів могли б зім'яти, так звані, «армійські корпуси народного ополчення» Донецька та Луганська та вийти до кордону. Але протягом трьох-семи днів збройні сили Росії вийдуть на лівий берег Дніпра, в Одесу, Харків і проблему буде вирішено», – заявив полковник ЗС РФ.

Нагадаємо, оборона від російських окупантів Донецького міжнародного аеропорту, який захищали українські військові, тривала 242 дні.

Також варто зазначити, що, згідно з відкритими джерелами, у 2013 році полковник ГРУ генштабу ЗС РФ Володимир Квачков був засуджений за заклики до тероризму та організацію збройного повстання у Росії. Раніше звинувачувався у замаху на відомого російського політика.