понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Французький телеканал показав мапу з «російським Кримом»

Наталя


За кордоном , Події

Французький телеканал показав мапу з «російським Кримом»

views183

12.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Французький телеканал France Télévisions в одному з відеосюжетів про Україну показав мапу, де окупований український Крим зображено як частина Росії.

Сюжет опублікований на сайті телеканалу.

На відео помітно, що спочатку з'явилася мапа, яка ілюструє події 2014 року в Україні. На ній Крим позначили як частину української території, а пізніше — тим самим кольором, що й територія Росії.

Посольство України у Франції звернулось до редакції каналу. Там одразу вибачились та пояснили, що це була технічна помилка графічного підрядника під час підготовки сюжету.

Крім того, керівники медіа запевнили, що така ситуація більше не повториться.

«Це жодним чином не відображає позицію телеканалу стосовно українського Криму. На жаль, такі прикрі ситуації трапляються навіть із порядними журналістами та адекватними медіа. Зазначимо, що контент навколо української тематики на France Télévisions загалом збалансований і коректний», — йдеться у повідомленні.

Співробітниця посольства України у Франції наголосила, що українські дипломати продовжують стежити за дотриманням принципу «нульової толерантності» до перекрученого зображення тимчасово окупованого Криму у французькому публічному та медійному просторі.