понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Другий день відбувається фарс під назвою «референдум»: які «косяки» роблять російські пропагандисти (фото)

Олександр Слов'янець


Новини окупації , Події

Другий день відбувається фарс під назвою «референдум»: які «косяки» роблять російські пропагандисти (фото)

views1573

24.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Вже другий день поспіль на окупованих територіях відбувається повністю ганебне шоу, яке росіяни чогось називають «референдумом». Для України в юридичному сенсі цей фарс є повністю нікчемним. Окупанти з тим же успіхом та результатом могли організувати фарс по приєднанню сузір’я Козорога до РФ.

Колаборанти дуже стараються в організації шоу. Пропагандисти різних масштабів роблять пафосні сюжети, в яких традиційно продовжують продукувати відверту маячню та робити дитячі помилки.

Ось, наприклад, у Маріуполі пропагандисти зняли, так би мовити, мотиваційний відеоролик. І у цьому ролику так званий бюлетень кидають до урни взагалі без відміток.

У Херсонській області, колаборанти, які організовують це шоу, їздять по домівках разом з озброєними окупантами. «Проголосувати» у цьому випадку «не так» у звичайної людини немає жодного шансу. Люди налякані й тому голосують. Члени «виборчих комісій» ходять по домівках з автоматниками. Одне з таких відвідувань зафіксувала камера спостереження у під’їзді.

В окупованому Маріуполі, за інформацією від місцевих джерел, людей змушують йти на «референдум» під загрозою втрати роботи та зарплати. Людей збирають в одному місці для створення необхідної картинки. 

Окупанти взагалі не хвилюються щодо хоч якоїсь імітації процедури. Голосують на капотах автомобілів на вулицях. Показово, що колаборанти, які забезпечують це шоу, дуже часто стежать, яку саме відмітку ставить людина на папірці, що окупанти чогось називають «бюлетенем».

Очевидно, що окупанти намалюють у результатах свого шоу необхідні їм цифри. Показово, що у самій РФ законодавством не передбачено жодних референдумів. А на окупованих територіях вони влаштовують оцей фарс, який не буде мати жодних наслідків з точки зору України та усіх цивілізованих країн.                                                                  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі