вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
До дистанційного навчання повернулися школярі 13 областей - МОН

Світлана Макарова


Суспільство

До дистанційного навчання повернулися школярі 13 областей - МОН

views238

28.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Заклади загальної середньої освіти 13 областей в Україні організували освітній процес за дистанційною формою навчання.

Про це міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомляє в Телеграмі.

«Розпочинається третій тиждень навчання в умовах воєнного стану через жорстоку агресію російської федерації проти України. За даними департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій, у 13 областях усі ЗЗСО організували освітній процес за дистанційною формою навчання», - зазначив він.

Зокрема в чотирьох областях в школах частково організований дистанційний процес або канікули. У п'яти областях - частково дистанційний процес, канікули або заняття призупинені.

У двох областях, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинений. По одній області інформація відсутня через активні бойові дії в регіоні.

Шкарлет наголосив, що для дистанційного навчання здобувачі освіти та вчителі можуть використовувати національну електронну платформу «Всеукраїнська школа онлайн«.

Також можна навчатися в приватних школах, які надали безкоштовний доступ до своїх платформ.

Крім того, створений Всеукраїнський онлайн розклад, відбувається трансляція відеоуроків для школярів 5-11 класів на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та Volia tv.

Діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання.

Так, за тиждень кількість тимчасово внутрішньо переміщених дітей, які долучилися до навчання з інших областей, зросла і сягає майже 51 тисячу учнів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі