понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для громадян України 35 країн Європи відкрили свої кордони (інфографіка)

Мартирос Григорян


Для громадян України 35 країн Європи відкрили свої кордони (інфографіка)

views184

01.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ України наголошує, що станом на сьогодні 35 європейських країн відкриті для українських мандрівників. Проте тільки три з них не вводять жодних обмежень.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба МЗС України на своїй сторінці Facebook. 

Три країни: Албанія, Естонія та Іспанія впускають громадян України без вимоги ПЛР-тесту і вакцинації від коронавірусу.

30 країн вимагають для в’їзду ПЛР-тест і/або повну вакцинацію: Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Греція, Данія, Ірландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія і Швеція.

А відвідування Ісландії та Чехії можливе тільки за умови вакцинації. 

Крім того, деталі в’їзду до кожної окремої країни можуть відрізнятися. Щеплення якими вакцинами визнається, чи потрібно проходити карантин або робити додатковий ПЛР-тест по прибуттю, чи однакові правила при перетині кордону автотранспортом та подорожі літаком — ці, та багато інших нюансів є дуже важливими та можуть варіюватися від країни до країни.

Також Міністерство закордонних справ України привертає увагу до того, що правила в’їзду постійно змінюються. І для того, щоб уникнути неприємних ситуацій на кордоні, рекомендує перевіряти актуальний режим в’їзду і транзиту на інтерактивній онлайн-мапі.

Варто відзначити, що 14 липня 2021 року ЄС вніс Україну до «зеленої» зони країн, з яких дозволений в’їзд. На той момент Україна мала показник 74,71 випадку захворювання на 100 тисяч населення при встановленому ЄС критерії 75 випадків на 100 тисяч населення.