понеділок, 28 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Для допомоги українцям у Нью-Йорку місто виділить 2 млн доларів

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Для допомоги українцям у Нью-Йорку місто виділить 2 млн доларів

views88

23.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

2 млн доларів виділять із міського бюджету Нью-Йорка для надання допомоги громадянам України, котрі проживають у місті, в тому числі біженцям, які рятуються від російського вторгнення.

Про це заявив мер Ерік Адамс, передає Укрінформ.

Ці кошти, зазначив Адамс, який прийшов на брифінг з великим значком «Підтримуємо Україну», підуть на юридичну підтримку, послуги перекладу, вирішення соціальних питань українців.

Найближчими днями місто обіцяє оголосити про послуги, які надаватимуться в рамках цієї допомоги.

«Нью-Йорк є домівкою для найбільшої української громади Америки, і ми солідарні з усіма постраждалими як тут, так і за кордоном, - сказав Адамс. Ми - місто іммігрантів і готові з розпростертими обіймами надати будь-яку необхідну підтримку новоприбулим».

Цільове фінансування юридичних послуг, перекладу та витрат на переселення координуватиметься міськими агенціями та українськими громадськими організаціями, зазначила заступниця мера з питань охорони здоров’я та соціальних послуг Енн Вільямс-Ісом.

«Українська громада вже давно є яскравою частиною Нью-Йорка, і ми готові підтримати наших українських братів і сестер у цей скрутний час та будемо раді всім прибулим до Нью-Йорка», - додала вона.

«Цей захід важливий оперативністю, з якою команда мера Адамса зреагувала на вчорашнє повідомлення президента Джо Байдена щодо програми сприяння переміщеним особам з України у США, - сказав генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голубов. - Що переконливо свідчить про серйозну налаштованість міста дедалі активніше долучатися до підтримки українців як на Батьківщині, так і тут, у Сполучених Штатах».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі