понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Десантники України, США та Польщі провели спільні тренування на Львівщині (відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

Десантники України, США та Польщі провели спільні тренування на Львівщині (відео)

views571

27.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військовослужбовці України, США та Польщі здійснили спільне десантування у рамках міжнародних навчань «Rapid Trident-2021».

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Як інформує видання, спільне десантування було здійснено з військового літака С-130 на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області. В ході тренувань військовослужбовці використовували парашутні системи виробництва США.

«Напередодні інструктори зі США провели масштабне передстрибкове тренування військовослужбовців Десантно-штурмових військ ЗС України. Для цього вони встановили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки розгорнутий тренажер військово-транспортного літака C-130», йдеться у повідомленні.

Як розповів один з українських десантників, стрибок з парашутною системою Т-11 американського виробництва він здійснив вперше. Військовослужбовець зазначив кардинальні відмінності Т-11 від українських систем.

Раніше повідомлялося, що експерти з США провели тренінг з протидії імпровізованим вибуховим пристроям для співробітників Державної прикордонної служби України.