п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутати пропонують скасувати найвищу державну нагороду «Герой України»

Мартирос Григорян


Суспільство

Депутати пропонують скасувати найвищу державну нагороду «Герой України»

views1966

03.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Депутати Верховної Ради України внесли законопроєкт про зміни в закон «Про державні нагороди України». Народні обранці пропонують скасувати звання «Герой України», замінивши його іншою нагородою.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України. 

Слід зазначити, що ініціатори — 3 народні депутати Тарас Тарасенко, Анатолій Остапенко, Юрій Камельчук — зареєстрованим Законопроєктом №5829, який поданий до Верховної Ради 26 липня 2021 року, пропонують перейменувати такі почесні нагороди, як: «Герой України», «Іменна вогнепальна зброя», «Народний артист», «Заслужений лікар», «Мати-героїня», «Народний артист», «Заслужений журналіст». 

У документі, зокрема, пропонується замінити Почесні звання іншими нагородами. Звання «Герой України» замінити врученням ордена «Золотого Тризуба» — вищої державної нагороди України за здійснення визначного геройського вчинку. Також планують вручати Хрест «Честь і слава» — для відзначення за героїчний вчинок з ризиком для життя під час бойових дій, антитерористичних та миротворчих операцій. Хрест «Гідність та честь» — для відзначення за героїчний вчинок з ризиком для життя у мирний час. 

А замість звання «Народний артист», «Народний вчитель України», «Заслужений лікар України», «Заслужений журналіст» «Заслужений діяч науки та техніки України» ввести більш моральну і церемоніальну складову — звання «Гордість нації» та «Гордість професії». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі