п’ятниця, 01 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Депутата Севастопольської міськради судитимуть за державну зраду

Наталя


Події , Право , Крим

Депутата Севастопольської міськради судитимуть за державну зраду

views200

22.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно депутата Севастопольської міської ради, який активно сприяв окупації українського півострова.

Про це повідомила пресслужба Офісу Генпрокурора.

«У березні 2014 року для приховання факту окупації півострова збройними силами РФ та легітимізації дій держави-окупанта обвинувачений спільно з іншими депутатами Севастопольської міської ради проголосував за прийняття ряду незаконних постанов. Мова йде про підтримку рішень ВР АР Крим щодо проведення «загальнокримського референдуму», прийняття постанови «Про Декларацію про незалежність АР Крим та м. Севастополя», що передбачала «входження Криму до складу РФ», йдеться у повідомленні.

За інформацією, після окупації півострова обвинувачений продовжив свою діяльність у незаконно створеному органі «Законодавчі збори міста Севастополя», чим забезпечив функціонування незаконно створеного представницького органу окупаційної адміністрації РФ.

Таким чином, він надав допомогу представникам іншої держави в проведенні підривної діяльності проти України та сприяв становленню окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі у роботі незаконно створених органів влади на півострові.

Обвинуваченому загрожує позбавлення волі терміном від десяти до п'ятнадцяти років згідно з ч. 1 ст. 111 КК (Державна зрада).